Doprava zdarma od 1.500,- Kč, dobírka zdarma od 2.000,- Kč. Pří nákupu neakčních produktů od 3.000,- Kč - SLEVA 5 %, Po registraci navíc SLEVA 8 % od 5.000,- Kč. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Avízo navýšení cen v roce 2018

Vážení obchodní přátelé,

     dovolujeme si Vás informovat o připravovaném zvýšení cen pokladních kotoučků, termoetiket, plotter rolí a copy rolí, ke kterému dojde na nově uplatněné objednávky po 01/01/2018.
Skladové položky budeme dodávat ještě za původní ceny do 31/12/2017.
     Na růstu cen papíru má největší  podíl dramatický růst cen buničiny. U termo papírů je navíc efekt umocněn rostoucími cenami chemikálií, což je způsobeno jejich nedostatkem po té, co jeden ze čtyř světových výrobců odešel z trhu.
A právě na trhu termopapírů je situace nejvážnější. Aktuální dodací lhůty suroviny jsou nebývale dlouhé a pohybují se v rozmezí 3-4 měsíců.

Ceny termopapírů už rostou třetí kvartál v řadě. Po květnových 7% došlo opět ke stejnému zvýšení s platností od 15. září a od 1. ledna 2018 je avizováno dalších 7-12%. Navýšení cen bylo částečně kompenzováno posilující Českou Korunou, ale vzhledem k dalšímu navyšování nákupních cen je bohužel už nutné navýšit i prodejní ceny.

Navýšení cen našich produktů se bude pohybovat okolo 10 %. V novém roce tedy budeme aktualizovat ceny kotoučků i v našem e-shopu.

Díky předzásobení jsme byli schopni tento nevyhnutelný krok oddálit až do doby, kdy už většina konkurentů přistoupila k úpravám svých ceníků. Proto  pevně  věříme,  že s  přenesením  navýšení  cen  u  velkoobchodních    odběratelů na  koncové  spotřebitele  nenastanou žádné komplikace a společně dokážeme udržet objem obchodů minimálně na stávající úrovni.

Přeji vám mnoho obchodních úspěchů, hezké dny a těším se na spolupráci v roce 2018.

za Roličky Morava

Vítězslav Motyka