B O N U S Y: ZDARMA doprava od 1.500,- Kč. Sleva 5 % při nákupu od 3.000,- Kč neakčních produktů. Pro registrované navíc sleva 8 % při nákupu od 5.000,- Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Zdražování

Bohužel vzhledem k abnormálnímu růstu cen pohoných hmot a následného zdražení dopravních služeb jsme nuceni navýšit cenu dopravy. Nezdražují se jen dopravní služby, ale prakticky vše. Veškerý sortiment, který zde nabízíme už několikrát zdražil a ceny stále rostou. Bude se tak přeceňovat celý nabízený sortiment a přecenění by mělo být hotovo do pondělí 24. 3. 2022. Omlouvám se všem našim zákazníkům za tuto nepříznivou zprávu, ale jistě sledujete dění okolo sebe a růst cen. Rozhodně se nehceme na této nepříznivé situaci "přiživit" na úkor našich zákazníků, proto navýšení bude jen v nezbytně nutné výši.

Bohužel nezdražuje jen doprava, ale prakticky vše. Snaha udržet ceny zboží, které tady nabízíme byla dlouhodobá a až do této doby se to dařilo. Je to ale poplatné této době, kdy každý dovoz na sklad je dražší a momentálně ani dodavatelé nejsou schopni nejen přesný termín dodávky, ale dokonce ani garantovat ceny, za které bude zboží dodáno. Situace se už stala neudržitená a tak musíme i zde upravit prodejní cney. Prosím proto o shovívavost, protože ceny jsou uvedené i na obrázcích a nyní při přeceňování do opravy nemusí být uvedená cena v obrázku aktuální. Víme o tom, pracujeme na tom a snaha je v co nejkratší době vše vyladit tak, aby vše bylo v pořádku.

Za pochopení děkuje tým Roličky Morava

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení