Doprava zdarma od 1.500,- Kč, doprava s dobírkou zdarma od 2.000,- Kč. Pří nákupu neakčních produktů od 3.000,- Kč - SLEVA 5 %, Po registraci navíc SLEVA 8 % od 5.000,- Kč. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Doprava a platby

DOPRAVA:

PPL - nejlevnější doprava oproti konkurenci

Už při nákupu za 1.500,- Kč bez DPH..........DOPRAVA ZDARMA kurýrem PPL po celé ČR

Při nákupu do 300 Kč bez DPH bude účtována doprava v ČR... 80,- Kč bez DPH od 300,- Kč do 1.500,- Kč...100,- Kč bez DPH bez ohledu na hmotnost a objemnost zásilky.

PPL - dobírka

pro udržení nejlevnější ceny za dopravu za dobírku účtujeme 40,- Kč bez DPH bez ohledu na hmotnost a objemnost zásilky (počet balíků). Můžete ale zvolit jiný způsob úhrady, který poskytujeme zdarma. Při nákupu nad 300,- Kč bez DPH jsou zdarma všechny on-line úhrady přes bezpečnou platební bránu GoPay (platba platební kartou, převodem z Vašeho bankovního účtu atd., nebo klasickým bankovním převodem. U poslední možnosti Vám zašleme zálohovou fakturu a po jejím uhrazení Vám zašleme daňový doklad mailem a zboží ihned expedujeme. Uhradíte-li zálohovou fakturu hned po obdržení, platba je připsána zpravidla okamžitě a expedice je časově stejná jako při platbě na dobírku.) Nově je dobírka zdarma při nákupu nad 2.000,- Kč bez DPH.

Vlastní rozvoz zdarma:

pro objednávky nad 1.000,- Kč bez DPH poskytujeme i vlastní rozvoz kotoučků v "okresech" Jeseník, Bruntál, Opava, Nový Jičín, Ostrava, Karviná, Frýdek Místek a Vsetín. Rozváží se ale podle harmonogramu a tak se může stát, že dodací lhůta může být delší. Budete-li chtít vědět přesný termín, volejte na tel.: 722555078. Větší zakázky se řeší individuálně, doprava je nezávislá na harmonogramu dopravy. Pokud nestačíme kapacitně, nebo objemově, dopravíme smluvními dopravci. Zásilka je pak na paletách a expedice okamžitá po úhradě, nebo dle individuálně sjednaných podmínek.

Osobní odběr:

osobní odběr je možný po telefonické dohodě a proto pro tento případ volejte 722555078

Komorní 580/10

737 01 Český Těšín

 

PLATBY:

On-line platby: při nákupu do 300,- Kč bez DPH je platba zpoplatněna částkou 10,- Kč bez DPH. Při nákupu od 300,-Kč bez DPH:                                                            

Online platba kartou........................................................zdarma              

Online bankovní převod.............................................. zdarma              

GoPay peněženka............................................................... zdarma

Bitcoin............................................................................................... zdarma

superCASH................................................................................... zdarma

Ostatní platby:

Klasickým bankovním převodem.................................................................. zdarma

Dobírka PPL ............... 40,- Kč bez DPH od 2.000,- Kč bez DPH ... zdarma

Hotově jen pro osobní vyzvednutí a rozvoz zdarma................ zdarma

 

DODACÍ LHŮTY:

Online platby, na dobírku - objednávku expedujeme zpravidla v den objednávky, maximálně do jednoho pracovního dne a tak je zásilka doručena zpravidla následující pracovní den, maximálně druhý pracovní den od objednávky.

Převodem - pro platbu klasickým převodem (nejedná se o on-line převod), pošleme zálohovou fakturu a objednávku expedujeme v den připsání úhrady na náš účet, maximálně do jednoho pracovního dne a zároveň pošleme daňový doklad.

Vlastní rozvoz zdarma - se uskutečňuje v "okresech" Jeseník, Bruntál, Opava, Nový Jičín, Ostrava, Karviná, Frýdek Místek a Vsetín. Rozváží se ale podle harmonogramu a tak se může stát, že dodací lhůta může být delší. Budete-li chtít vědět přesný termín, volejte na tel.: 722555078.