B O N U S Y: ZDARMA doprava od 1.500,- Kč. Sleva 5 % při nákupu od 3.000,- Kč neakčních produktů. Pro registrované navíc sleva 8 % při nákupu od 5.000,- Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Doprava a platby

DOPRAVA:

Kurýrem PPL

Už při nákupu od 1.500,- Kč bez DPH..........DOPRAVA ZDARMA PPL business po celé ČR

Při nákupu do 50,- Kč bez DPH je cena dopravy 50,- Kč bez DPH

od 50,- Kč do 1.500,- Kč bez DPH ...130,- Kč bez DPH bez ohledu na hmotnost a objemnost zásilky.

 

Vlastní rozvoz zdarma:

pro objednávky nad 1.000,- Kč bez DPH poskytujeme i vlastní rozvoz kotoučků v "okresech" Jeseník, Bruntál, Opava, Nový Jičín, Ostrava, Karviná, Frýdek Místek a Vsetín. Rozváží se ale podle harmonogramu a tak se může stát, že dodací lhůta může být delší. Budete-li chtít vědět přesný termín, volejte na tel.: 722555078. Větší zakázky se řeší individuálně, doprava je nezávislá na harmonogramu dopravy. Pokud nestačíme kapacitně, nebo objemově, dopravíme smluvními dopravci. Zásilka je pak na paletách a expedice okamžitá po úhradě, nebo dle individuálně sjednaných podmínek.

Osobní odběr:

osobní odběr je možný buď ze skladu:

Komorní 580/10

737 01 Český Těšín

nebo,

Kunčíce nad Labem 162

543 61 Kunčice nad Labem

 

PLATBY:

On-line platby: zdarma    

Online platba kartou: zdarma              

Online bankovní převod: zdarma              

GoPay peněženka: zdarma

Bitcoin: zdarma

 

Ostatní platby:

Dobírka PPL - objednávka do 1.499,- Kč bez DPH: 25,- Kč

Dobírka PPL - objednávka od 1.500,- Kč bez DPH: zdarma

Klasickým bankovním převodem: zdarma

Hotově jen pro osobní vyzvednutí a rozvoz zdarma: zdarma

Pro hotovostní platby samozřejmě vystavujeme daňové doklady se všemi náležitostmi.

 

DODACÍ LHŮTY:

Online platby, na dobírku - objednávku expedujeme zpravidla v den objednávky, maximálně do jednoho pracovního dne a tak je zásilka doručena zpravidla následující pracovní den, maximálně druhý pracovní den od objednávky.

Převodem - pro platbu klasickým převodem (nejedná se o on-line převod), pošleme zálohovou fakturu a objednávku expedujeme v den připsání úhrady na náš účet, maximálně do jednoho pracovního dne a zároveň pošleme daňový doklad.

Vlastní rozvoz zdarma - pro objednávky od 1.000,- Kč bez DPH se uskutečňuje v "okresech" Jeseník, Bruntál, Opava, Nový Jičín, Ostrava, Karviná, Frýdek Místek a Vsetín. Rozváží se podle harmonogramu a tak se může stát, že dodací lhůta může být delší. Budete-li chtít vědět přesný termín, volejte na tel.: 722555078.