B O N U S Y: ZDARMA doprava od 1.500,- Kč. Sleva 5 % při nákupu od 3.000,- Kč neakčních produktů. Pro registrované navíc sleva 8 % při nákupu od 5.000,- Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Doprava a dobírka zdarma

Pro snadnejší nákup s dopravou zdarma jsme jako jediní zavedli položku "DOPRAVA A DOBÍRKA ZDARMA". Je u daného sortimentu vypočtena tak, aby se nakoupil minimální počet daného sortimentu a zároveň se splnila podmínka, že nakoupené množství bude odpovídat nákupu za 1.500,- Kč, aby se splnila podmínka pro dopravu a dobírku zdarma. Vytvořili jsme tak mnoho kategorií, které byly popsány počtem potřebných kotoučků s ohledem na balení ve fólii, případně kartónu. Bohužel pro neusálé změny cen se tyto kategorie museli měnit a pak registrovaní zákazníci přišli o možnost v seznamu svých objednávek znovu objednat. Vzhledem k nestbilitě trhu lze očekávat, že tyto změnu budou probíhat častěji. Proto zavedeme jedinou kategorii bez počtu daného sortimentu a počet kotoučků se bude zobrazovat v kódu výrobku. Tak by pro registrované zákazníky měla být zachována funkčnost "znovu objednat", která velmi zjednodušuje celý proces nákupu.

Vzhledem k tomu, že od září roku 2022 začaly všechny platformy (Zboží, Heureka, Google a další) blokovat e-shopy uvádějící ve variantách svých produktů možnost dopravy zdarma a jiné museli jsme na to reagovat. Protože jsme ale chtěli tuto oblíbenou možnost našich zákazníků zachovat, zrušili jsme variantu produktu "Doprava a dobírka zdarma" a tuto informaci jsme vložili do kódu produktu. Protože kódy produktů jsou chráněny před duplicitou, objevují se za kódem DOPRAVA A DOBÍRKA ZDARMA další znaky. Těmto znakům nevěnujte pozornost. Důležité je, že se tak tuto možnost podařilo zachovat a pokud budete chtít nakoupit jen jeden produkt a ušetřit na dopravě, pak ve variantách je tato možnost zachována.