B O N U S Y: ZDARMA doprava od 1.500,- Kč. Sleva 5 % při nákupu od 3.000,- Kč neakčních produktů. Pro registrované navíc sleva 8 % při nákupu od 5.000,- Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Doprava a dobírka zdarma

Pro snadnejší nákup s dopravou zdarma jsme jako jediní zavedli položku "DOPRAVA A DOBÍRKA ZDARMA". Je u daného sortimentu vypočtena tak, aby se nakoupil minimální počet daného sortimentu a zároveň se splnila podmínka, že nakoupené množství bude odpovídat nákupu za 1.500,- Kč, aby se splnila podmínka pro dopravu a dobírku zdarma. Vytvořili jsme tak mnoho kategorií, které byly popsány počtem potřebných kotoučků s ohledem na balení ve fólii, případně kartónu. Bohužel pro neusálé změny cen se tyto kategorie museli měnit a pak registrovaní zákazníci přišli o možnost v seznamu svých objednávek znovu objednat. Vzhledem k nestbilitě trhu lze očekávat, že tyto změnu budou probíhat častěji. Proto zavedeme jedinou kategorii bez počtu daného sortimentu a počet kotoučků se bude zobrazovat v kódu výrobku. Tak by pro registrované zákazníky měla být zachována funkčnost "znovu objednat", která velmi zjednodušuje celý proces nákupu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení